Police City Chase Racing 3D

Windows için Yarış Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Action and Simulation Entertainment
Windows işletim sistemlerini kullandığınız telefon ve tabletlerinizde oynayacağınız Police City Chase Racing 3D uygulaması ile büyük bir heyecan yaşayacak ve inanılmaz bir hırsız polis kovalamacası yaşayacaksınız.ku

Windows işletim sistemlerini kullandığınız telefon ve tabletlerinizde oynayacağınız Police City Chase Racing 3D uygulaması ile büyük bir heyecan yaşayacak ve inanılmaz bir hırsız polis kovalamacası yaşayacaksınız.

Trafik kurallarını hiçe sayacağınız bu uygulama içerisinde şehrinizde gerçekleştirilen bir soygunun baş rollerini yakalamak için mücadele edecek ve inanılmaz bir yarış içerisine gireceksiniz. Soygunlar inanılmaz hızlı bir şekilde polisten kaçarak kurtulmaya çalışıyorlar. Amacınız çok çılgın bir polis olarak bütün gücünü kullanıp bu hırsızları yakalamak olacaktır. 

Basit kontrollere sahip oyun sayesinde her yaştan kullanıcı oyunu rahatlıkla oynayabilir. Helikopter görüntülerini de kullanarak trafiği birbirine katmadan hırsızları yakalayabilir ve onların cezalarını çekmelerini sağlayabilirsiniz. HD ve 3D görselleri, ışık sirenleri, direksiyon hakimiyetleri, harika çarpışma ve sürüş animasyonları ile benzersiz bir oyun oynayacak ve kahraman bir polis olarak kendinizi hissedeceksiniz. 

Police City Chase Racing 3D indir